اولین تولیدکننده پشتی های سنتی جدید (پشتی خلیجی) در ایران

تشک مسافرتی استاندارد

تولیدی روشا دکور برای اولین بار در ایران این مدل تشک مسافرتی جدید را که به راحتی تا میشود و کاملا سبک و قابل حمل میباشد را تولید کرده است.استفاده از تشک مسافرتی، از بهترین راهکارها برای فراهم آوردن محیطی برای استراحت و خواب، در هنگام مسافرت و سفر می باشد. بدون تردید، در هنگام سفر خواب و استراحت کافی، برای لذت بردن و تجربه یک سفر به یادماندنی و خاطره انگیز از درجه اهمیت بالایی برخوردار می باشد. در این میان، تشک های مسافرتی برای محقق ساختن این امر به افراد کمک شایانی می نمایند. اشغال فضای بسیار کم و برخورداری از وزن سبک و مناسب، قابلیت حمل و جابجایی تشک مسافرتی را به راحتی امکان پذیر می سازد. به همین جهت، افراد می توانند به سهولت و بدون دغدغه این مدل کالای خواب را همراه خود به هر جایی ببرند. کم حجم بودن، به انضمام ضخامت کم و مناسب تشک های مسافرتی، نیازها و توقعات مصرف کنندگان را به نحو مطلوب برآورده می سازد.
 
به طور کلی، تشک مسافرتی در اندازه های مختلف نظیر تک نفره، بزرگ و متوسط موجود بوده و از سطحی نازک و دارای ضخامت کم برخوردار می باشد. برخورداری این محصول از وزن مناسب و مطلوب، امکان پهن و جمع کردن این مدل تشک را به خوبی میسر می سازد. در این زمینه باید خاطر نشان نمود که این مدل تشک طبی، وزنی در حدود دو کیلوگرم داشته و از ابعاد و اندازه های متناسب با نوع نیاز مصرف کننده بهره می برد. استفاده از الیاف و پارچه های ضد حساسیت و ضد رطوبت در ساختار تشک های طبی، از شاخصه های مهم و حائز اهمیت آن محسوب می شود.
از سوی دیگر، قابلیت شستشو و قرار دادن تشک مسافرتی در معرض آفتاب، از دیگر ویژگی های قابل توجه این محصول تلقی می گردد. حتی میتوان به علت مشکلات خشکشویی تشک تخت از این مدل تشک ها در منزل نیز استفاده کرد.  لازم به ذکر است که الیاف به کار رفته در بافت تشک های مسافرتی علاوه بر کیفیت و مرغوبیت مطلوب، از دوام بالایی برخوردار می باشد. همچنین، نرمی و انعطاف پذیری این مدل تشک طبی، راحتی و آسایش مناسبی را به مصرف کننده القا می نماید. ناگفته نماند که راحتی این محصول علاوه بر محافظت از ستون فقرات افراد در هنگام استراحت، از ایجاد دردهای عضلانی و کمر درد جلوگیری به عمل می آورد.
در مجموع، ضخامت کم و مناسب، نرمی استاندارد، ساخته شده از متریال و مواد اولیه مرغوب، اندازه های مناسب، راحتی قابل توجه، برخورداری از الیاف و پارچه های ضد حساسیت، ضد آب و رطوبت بودن، ضد تعریق و بهره مندی از وزن سبک و سهولت در حمل و جابجایی، از امتیازات مهم و حائز اهمیت تشک مسافرتی به حساب می آید.
 نگاهی به انواع تشک مسافرتی
لازم به ذکر است که تشک مسافرتی در مدل های متنوع و مختلفی تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. بر این اساس، تشک یک نفره و دو نفره، مدل های رایج و متداول تشک های مسافرتی به شمار می روند. در این زمینه باید خاطر نشان نمود که تشک های یک نفره به علت اشغال فضای کم و وزن مناسب، در مقایسه با تشک های دو نفره، از محبوبیت بیشتری بهره می برند. همچنین تشک مسافرتی با عنوان تشک مهمان نیز شناخته می شود. چراکه برای استفاده مهمانان گزینه مطلوب و ایده آلی تلقی می شود. علاوه بر این، قابلیت استفاده از تشک های مسافرتی برای استفاده های شخصی در محل کار، منزل، مسافرخانه ها و هتل ها وجود دارد. در ضمن این مدل تشک برای استفاده افرادی که به علت بیماری، امکان خوابیدن بر روی تشک معمولی را ندارند، انتخاب مفید و کاربردی محسوب می شود. ناگفته نماند که تشک های مسافرتی برای استفاده کوهنوردان نیز مناسب و مطلوب می باشد.
شایان ذکر است که روشا دکور از جمله تولید کنندگان معتبر و شناخته شده تشک مسافرتی قلمداد می گردد. مجموعه روشا دکور به تولید انواع تشک های مسافرتی اعم از یک نفره و دو نفره مشغول می باشد. قابلیت حمل راحت، نرمی، لطافت و راحتی مطلوب، از شاخصه های بارز و برجسته این مجموعه تولیدی به شمار می رود.
 


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 35 bytes written, possibly out of free disk space in /home/elikalas/public_html/modules/mod_blank250/helper.php on line 17