اولین تولیدکننده پشتی های سنتی جدید (پشتی خلیجی) در ایران کوسن مبل رنگ شاد

کوسن مبل جدید و شیک

همیشه افراد برای داشتن محیطی زیبا و دلنشین در تلاش می باشند. البته در کنار زیبایی آرامش و رفاه نیز بسیار حائز اهمیت است. کوسن یکی از خلاقیت های افراد برای جلوه ی زیبای خانه ها و نیز رفاه و آرامش آنان می باشد. این بالشتک های کوچک بسیار دلنشین هستند. انواع مختلف این بالشتک ها افراد را به این وامی دارد که برای تزئینات مختلف جاهای خانه ی خود از آنها بهره مند شوند. طرح ها و نمونه های جذاب و زیبای آنها ، نرمی و لطافت آنها از جمله فاکتور های جلب نظر افراد به شمار می آیند. بسیاری از این بالشتک ها بسته به نوع محیطی که قرار است در آنجا تعبیه شوند طراحی و تولید خواهند شد. برای تولید این بالشتک ها  می توان از بسیاری روکش های بسیار خاص با طراحی های مخصوص و ویژه استفاده نمود. که در هنگام استفاده از خدمات مبل شویی نیز راحت شستشو داده میشود. درون این بالشتک ها اغلب از الیاف های مصنوعی و گاهی با پنبه پر می شود که باعث نرمی آنها خواهد شد. طراحی های آنها نیز گاهی به صورت ناز بالش ها ، گاهی به صورت دایره ای و در بسیاری از موارد به صورت مربع می باشد. اندازه های آنها نیز در بین کوچک و متوسط متغیر می باشد که بسته به نوع مکانی دارد که می خواهید کوسن را در آنجا قرار دهید. شما می توانید در روشا دکور شاهد انواع بسیار زیبای کوسن ها باشید.

کوسن مبل طرح سنتی

خصوصیات کوسن مبل:

برخی از این کوسن ها برای قرار گرفتن بر روی مبل ها طراحی ، تهیه و تولید شده اند. این نوع از بالشتک ها دارای انواع بسیاری می باشند که شما بسته به نوع مبل و یا راحتی خود می توانید اقدام به سفارش آن کنید. این بالشتک ها دارای انواع بسیار زیاد با طیف رنگی بسیار جذابی هستند.و به خصوص در پشتی خلیجی استفاده میشود. شما می توانید هر طرحی را که دوست داشته باشید سفارش داده و از آن بر روی مبل های خود استفاده نمایید. بسیاری از این بالشتک ها به صورت های بسیار خاصی طراحی شده اند مانند برخی از بالشتک های طرح چشمک و یا بسیاری از این نوع ها که شما با روشا دکور می توانید انواع زیبای آنها را مشاهده نموده و اقدام به خرید کنید. برخی از افراد از کوسن مبل فقط به عنوان راحتی استفاده می کنند اما برخی دیگر زیبایی ها نیز برایشان بسیار مهم می باشد. از این رو به شما پیشنهاد می کنیم از نمونه های روشا دکور دیدن نمایید تا تمایز را احساس کنید. شما می توانید به تعداد زیادی از این بالشتک ها بر روی مبل های خود استفاده نمایید و یا می توانید به تعداد محدود آنها را سفارش دهید.


خصوصیات کوسن پشتی سنتی جدید :

امروزه به دلیل اینکه دیگر در خانه ها از پشتی های سنتی استفاده نمی کنند جای آنها را در خانه ها خالی حس نموده اند. از این رو دست به تولید کوسن پشتی سنتی زده اند و در این مورد بسیار موفق نیز بوده اند. این نوع از پشتی ها دارای طرفداران بسیار بالایی می باشد. در برخی از مناطق در کشور وجود پشتی ها بسیار حائز اهمیت می باشد. شما می توانید از این بالشتک های بسیار زیبا و خاصی که به عنوان پشتی ها طراحی و تولید شده اند استفاده ی موثری را داشته باشید. ناگفته نماند که این پشتی های سنتی به اندازه ای زیبا می باشند که در محیط خانه فضای محسور کننده ای را به خود اختصاص خواهند داد. این پشتی ها دارای طرح ها و رنگ های بسیار خاص و جذابی می باشند که می توان گفت با تمامی مدل های خانه ها قابل ارائه خواهند بود. علاوه بر زیبایی این پشتی ها می توان به مرغوبیت آنها نیز اشاره نمود. شما می توانید زیباترین ، پرکاربردترین و با کیفیت ترین کوسن پشتی سنتی را از روشا دکور بخواهید.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 35 bytes written, possibly out of free disk space in /home/elikalas/public_html/modules/mod_blank250/helper.php on line 17