اولین تولیدکننده پشتی های سنتی جدید (پشتی خلیجی) در ایران

سفید کردن دندان در اصفهاندر مورد بلیچینگ دندان در کلینیک دندانپزشکی زیبایی در اصفهان با نام کلینیک دکتر حمیدرضا کیانی بهتر است بدانید که هیچ ضرری ندارد و رسوباتی که روی دندان جمع می شوند با این روش کاملا از بین می روند. رسوب های دندان باعث بوی بد دهان شده و در صورت عدم اقدام منجر به پوسیدگی دندان و بیماری لثه می شود. در صورت شدید بودن رسوبات فوق، سفید کردن دندان ها با استفاده از دستگاه های مخصوص ضروری است.
بزاق در دهان و همچنین میکروب های موجود در دهان از عوامل تشکیل پلاک دندانی هستند. سفید کردن دندان در روزهای اولیه به دلیل عدم وجود لایه های ضخیم از رسوبات به راحتی انجام می شود. اما در صورت ضخیم بودن لایه های رسوبی لازم است اقدامات جدی تری انجام شود. افرادی که زیاد مشروبات الکلی مصرف می کنند و سیگار می کشند به سرعت دچار پلاک دندانی می شوند و حتی مصرف بیش از حد قهوه، چای و نوشیدنی های رنگی باعث تشدید پلاک دندانی می شود.
 
بلیچینگ دندان در اصفهان
آیا بلیچینگ دندان خطر دارد؟
بهتر است بدانید سفید کردن دندان خطرناک نیست، آنچه باید خطرناک تلقی شود رسوبات است؛ زیرا وجود رسوبات باعث ایجاد حفره های جدی در دندان شده که می تواند باعث تخریب دندان ها شود.
اگر چه برخی افراد بر این باورند که سفید کردن دندان می تواند بافت دندان را از بین ببرد، اما این درست نیست. بلیچینگ تنها راه از بین بردن رسوبات دندانی است و اگر به موقع انجام نشود هزینه های بیشتری را به همراه خواهد داشت.
اگر رسوبات دندانی به موقع درمان نشوند، در طول زمان به پوسیدگی جدی دندان تبدیل شده و باعث بیماری لثه می ‌شوند و ممکن است نیاز به درمان بیشتری داشته باشند. به همین دلیل سعی کنید در اسرع وقت برای بلیچینگ دندان در اصفهان اقدام مناسب را انجام دهید.
برخی افراد بر این باورند که بعد از سفید کردن دندان ها و در حین نوشیدن نوشیدنی های سرد و گرم، در دندان های خود احساس درد می کنند، اما این ممکن است علت اصلی برخی از بیماری های دهان نیز باشد.
بلیچینگ دندان در اصفهان چگونه انجام می شود؟
اگر رسوبات زیاد باشد، برای بلیچینگ دندان در اصفهان از ابزارهای تخصصی توسط دندانپزشک استفاده می شود. در دستگاه سفید کننده دندان پیک فلزی خاصی وجود دارد که با چرخش و ضربه زدن به رسوبات باعث از بین رفتن آن ها می شود.
آیا در هنگام سفید کردن دندان درد احساس می کنم؟
روش سفید کردن دندان در اصفهان دردناک نیست؛ زیرا دستگاه به آرامی می چرخد و روی رسوب کلیک می کند و بیمار دردی را احساس نمی کند. برخی فکر می کنند بلیچینگ باعث حرکت دندان می شود؛ اما این کاملا اشتباه است.
به طور کلی، اگر احساس می کنید که رسوبات روی دندان شما وجود دارد، قبل از ضخیم شدن بیش از حد لایه ها، اقدامات احتیاطی را انجام دهید. از دیگر خدمات دندانپزشکی زیبایی که در کلینیک دکتر حمیدرضا کیانی انجام میشود لمینت دندان در اصفهان است که بهترین مرکز لمینت میباشد.
 
بلیچینگ دندان در اصفهان
مزایای بلیچینگ دندان
برخی افراد بر این باورند که سفید کردن دندان ها می تواند باعث آسیب به دندان شود. این باور اشتباه است و توصیه می شود که بیمار حداقل سالی یک بار دندان های خود را نزد دندانپزشک یا ارتودنتیست سفید کند. این درمان نباید بیش از دو بار در سال در کمتر از 6 ماه انجام شود.
در این رابطه باید بدانید که میکروارگانیسم ها با انواع غذاها به ویژه قندها و کربوهیدرات ها به سطوح دندان می چسبند. با گذشت زمان، این وضعیت باعث ایجاد لایه های زرد و قهوه ای روی سطح دندان می شود. این لایه ها پلاک های میکروسکوپی نامیده می شوند و به راحتی از روی دندان جدا نمی شوند. پلاک میکروسکوپی حتی با مسواک معمولی یا برقی از سطح دندان پاک نمی شود.
اگر این لایه های مضر تمیز نشوند، می توانند اثرات متفاوتی روی لثه و دندان بگذارند. لثه ها به دلیل رسوبات دندانی ملتهب و قرمز می شوند. در صورت عدم پیشگیری، بیمار دچار پوسیدگی لثه و استخوان و انحراف دندان می گردد. در نهایت دندان ها ضعیف می شوند و می ریزند.
شما می توانید با پرداخت هزینه کمتر برای سفید کردن دندان از این عوارض جلوگیری کنید.
نقش جرم گیری دندان در سلامت لثه
جرم گیری دندان ها ارتباط مستقیم با سلامت لثه ها دارد. دندان ها و لثه ها دائما در معرض بزاق حاوی نمک، غذاها و نوشیدنی ها هستند. این منجر به تشکیل یک ماده چسبنده به نام پلاک میکروبی یا جرم می شود. جرم دندان نیز به نوبه خود منجر به تکثیر باکتری ها در ناحیه دندان ها و لثه ها می شود که باعث پوسیدگی دندان می گردد. که نهایتا مجبور میشوید از خدمات ایمپلنت دندان در اصفهان استفاده کنید
زمانی که پلاک میکروبی به دندان می‌چسبد اندازه آن افزایش می‌یابد، در نهایت لثه‌ ها را از بین می‌برد و جایگزین بافت لثه می ‌شود. این امر باعث لق شدن پایه دندان می گردد.
روند عقب نشینی لثه ها و جایگزینی آن ها با پلاک میکروبی به مرور زمان اتفاق می افتد و اکثر بیماران متوجه تخریب و عقب نشینی لثه نمی شوند. به همین دلیل برخی از بیماران پس از جرم گیری دندان ها معتقدند جرم گیری باعث از بین رفتن بافت لثه شده است. در واقع لثه هایی که قبلا به دلیل افزایش جرم عقب نشینی کرده اند، به طور ناگهانی پس از جرم گیری ظاهر می شوند. با جرم گیری به موقع دندان ها می توانید از پوسیدگی و عقب نشینی لثه ها جلوگیری کنید.
بلیچینگ دندان در اصفهان باید هر چند وقت یکبار انجام شود؟
برای برخی از افراد، هنگامی که یک بار جرم گیری دندان انجام داده اند و بهداشت دهان و دندان را رعایت کرده اند، ممکن است برای مدت طولانی نیازی به تکرار مجدد جرم گیری نباشد. علاوه بر این، برخی افراد به دلیل بزاق دندان هایشان مستعد ابتلا به پلاک دندانی و بیماری لثه هستند. توصیه می شود این افراد هر 6 ماه یک بار به دندانپزشک مراجعه کنند.
آیا می توان از خمیر دندان ضد پلاک استفاده کرد؟
خمیر دندان ضد پلاک فقط رنگ و لکه های رسوب شده روی سطح دندان را تمیز می کند و استفاده مداوم توصیه نمی شود. این نوع خمیردندان ها منجر به فرسایش دندان، ایجاد حساسیت و ایجاد خراش های بسیار ظریف در سطح دندان ها می شود و شرایط مناسبی را برای تجمع و چسبندگی بیشتر پلاک های دندانی فراهم می کند.
 
بلیچینگ دندان در اصفهان
آیا بلیچینگ دندان در اصفهان با جرم گیری انجام می شود؟
در جرم گیری دندان رسوبات روی سطح دندان ها برداشته می شود و رنگ دندان ها اصلا تغییر نمی کند. جرم گیری فقط می تواند به سفید شدن دندان ها کمک کند.

آدرس وب سایت این کلینیک دندانپزشکی در اصفهانhttps://dentistry-isfahan.ir

 


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 35 bytes written, possibly out of free disk space in /home/elikalas/public_html/modules/mod_blank250/helper.php on line 17