اولین تولیدکننده پشتی های سنتی جدید (پشتی خلیجی) در ایران

 

حفاظ آهنی درب و پنجره به منظور حفاظت از ساختمان های تجاری، مراکز اداری و حتی آپارتمان ها و ویلا ها در اشکال مختلف ساخته می شود.

به گزارش خبرگزاری موج، حفاظ آهنی درب و پنجره به منظور حفاظت از ساختمان های تجاری، مراکز اداری و حتی آپارتمان ها و ویلا ها در اشکال مختلف ساخته می شود. این حفاظ ها به صورت ثابت یا متحرک با اشکال زیبا طراحی می ‌شوند و همیشه در خارج از ساختمان و در ساختار قاب دهانه پنجره ها و درها نصب می شوند.

 تمام شرکت ها به طور یکسان این موضوع را تصریح کرده ‌اند که عدم استفاده از حفاظ پنجره و درب مناسب  در مراکز تجاری و اداری در واقع باعث وقوع جرم می ‌شود زیرا بعد از خانه های مسکونی، ساختمان های تجاری و اداری مکان های پر جمعیت به حساب می آیند و کسب و کارها در این مراکز انجام می شوند.

 امروزه بیشتر مشاغل از کارت های اعتباری و پرداخت های الکترونیکی استفاده می ‌کنند بنابراین رایانه ها و سایر وسایل الکترونیکی نیز مورد هدف سارقان قرار می ‌گیرند.

به علت اهمیت حفاظ درب و پنجره ما در این مقاله قصد داریم تا در مورد حفاظ آهنی درب و پنجره اطلاعاتی ارائه بدهیم.

 انواع حفاظ آهنی

برای حفاظ های آهنی طرح ها و متریال های زیادی وجود دارد که اشخاص می توانند با استفاده از آنها به در و پنجره خود ظاهر زیبایی بدهند. حفاظ های آهنی می‌ توانند با طرح ‌های اسکرول و چدن نیز تزئین شده باشند یا به سادگی با میله های تو پر جوش داده شده و قاب ها یا شبکه های فلزی منبسط شده را شامل شوند. همه طرح ها یک هدف مشترک دارند و آن نیز جلوگیری از وقوع هرگونه سرقت است.

حفاظ آهنی درب و پنجره انواع زیادی دارد اما بیشتر نوع انتخابی به سلیقه افراد بستگی دارد. ما در اینجا چند مدل حفاظ آهنی را معرفی می کنیم.

  • در پنجره خانه های سنتی می توانید از حفاظ هایی با رنگ های زیبا که با رنگ دیوار و پوشش های سنگی مطابقت دارد، استفاده کنید. همچنین می توانید از این نوع حفاظ در دیوار باغ نیز استفاده کنید.
  • یک نوع دیگر از حفاظ آهنی به گونه ‌ای است که نرده ها کل پنجره را از ابتدا تا انتها پوشش می‌ دهند. این یک طرحی ساده و غیر منتظره نیست اما به طور کامل با کاربرد خاصی که دارد به طراحی ساختمان عمق می بخشد.
  • نوع دیگری از حفاظ آهنی درب و پنجره استفاده از حفاظ های متحرکی است که به شکل درب آکاردئونی در اندازه های مختلف و برای سبک های متنوع طراحی می شوند. با تهیه این حفاظ و نصب آن بر روی درب و پنجره خود می توانید طرحی ساده اما بسیار کاربردی را تجربه کنید.
  • آخرین نوع از حفاظ های آهنی طراحی کلاسیک مانندی دارند و با ستون هایی که بین آنها میله های بسیار ساده و مستقیم قرار دارد، در قسمت بالایی قوس هایی ایجاد می کنند تا با قاب ها مطابقت داشته باشد.

سخن پایانی

هر خانه یا محیطی نیاز به بیمه دارد بنابراین استفاده از حفاظ آهنی درب و پنجره امنیت محیط را تضمین می کند. گاهی اوقات پیش می آید که نظر افراد تغییر میکند و برای به دست آوردن امنیت بیشتر برنامه ‌ریزی می‌کنند؛ در چنین مواقعی این افراد نیاز به تهیه حفاظ های آهنی مناسب برای محافظت از محیط خود دارند.

 در تهیه حفاظ های آهنی برای درب و پنجره و بالکن باید یک نکته را در نظر داشته باشیم: حفاظ بالکن و تراس نباید به گونه‌ ای باشد که مانع تابش نور خورشید به داخل خانه شود و حتماً باید طراحی  شیک و فوق العاده ای داشته باشد.

پس در حالت کلی حفاظ آهنی علاوه بر تضمین امنیت باید با طراحی ساختمان نیز مطابقت داشته باشد. معمولاً بیشتر حفاظ های آهنی در رنگ مشکی توزیع می شوند اما انتخاب رنگ بیشتر به سلیقه شما بستگی دارد.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 35 bytes written, possibly out of free disk space in /home/elikalas/public_html/modules/mod_blank250/helper.php on line 17